» Jaluzi Perde
 » Ahşap Jaluzi
 » Stor Perde
 » Plisse Perde
 » Dikey Perde
 » Zebra Perde
 » Ahşap Stor
 » Sineklik
 » Helio Screen
 » Alüminyum Panjur
 » Mekanik Sistemler
 » Tente
 » Renso
» DİKEY PERDE | » TEKNİK BİLGİLER | »EĞİMLİ BÖLGELER İÇİN
» DİKEY PERDE

   Sunflex ® dikey perdeler, bütün sistemlerin içinde belki de bulunduğu ortamda en çok uyum sağlayan perde sistemlerinden biridir. Tek başına veya kumaş perde ile birlikte uyum içinde her ortamı güzelleştirir.
   HATAMİ DEKOR tarafından HUNTER DOUGLAS firmasının lisansı ile Sunflex ® markalı olarak üretilen dikey perdeler mekanlarınızdaki güzellikleri tamamlayıcıdır.
   Sunflex ® Dikey Perdelerde çok çeşitli kumaş ve renk seçeneği bulunur. Düz keten kumaşlardan zarif kumaşlara hatta alüminyum ve PVC lameller olmak üzere çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Her türlü dekorasyona uyum sağlayacak kadar çok seçenek sunar.
» RESİM 1RESİM 2
» TEKNİK BİLGİLER

   Sunflex ® Dikey Perde kumaşları 89 mm ve 127 mm enindeki lamellerden üretilir. Özel bir seçenek ise üzerinde binlerce delik bulunan alüminyum perfore lameldir. Dikey Perde tamamen kapalıyken dahi manzaranın tadına varabilirsiniz. Lamel tipleri kumaş 89 mm - 127 mm ve PVC 89 mm`dir.
» EĞİMLİ BÖLGELER İÇİN

   Sunflex ® Dikey Perdeleri geniş ve büyük pencereler için eşsiz bir çözüm sağlar. 6 metre genişlik, 4 metre yüksekliğe kadar bütün pencerelere uygulanabilir. Hatta 50° 'ye kadar olan eğimli pencerelere uygulanabilecek tek zarif ve pratik perdedir.
» RESİM 1RESİM 2

HATAMİ DEKOR JALUZİ PERDE AHŞAP JALUZİ STOR PERDE PLİSSE PERDE DİKEY PERDE AHŞAP STOR
SİNEKLİK HELİO SCREEN ALÜMİNYUM PANJUR MEKANİK SİSTEMLER TENTE RENSO SUNFLEX
HATAMİ DEKOR JALUZİ PERDE AHŞAP JALUZİ STOR PERDE PLİSSE PERDE DİKEY PERDE AHŞAP STOR
SİNEKLİK HELİO SCREEN ALÜMİNYUM PANJUR MEKANİK SİSTEMLER TENTE RENSO SUNFLEX