» Jaluzi Perde
 » Ahşap Jaluzi
 » Stor Perde
 » Plisse Perde
 » Dikey Perde
 » Zebra Perde
 » Ahşap Stor
 » Sineklik
 » Helio Screen
 » Alüminyum Panjur
 » Mekanik Sistemler
 » Tente
 » Renso
» MAFSALLI TENTE | » KÖRÜKLÜ TENTE | » ÇİFT AÇILIR TENTE | » KASETLİ TENTE

» KIŞ BAHÇESİ | » PERGOLE TENTE | » ÇABUK AÇILIR TENTE
» MAFSALLI TENTE

   Bu model tente iki veya üç kol sayesinde rahatça isteğe göre manuel veya otomatik olarak açılıp kapanabilir. Evlerinizi ve iş yerlerinizi güneş ve yağmurdan korumakla beraber estetik bir görünüm sağlamaktadır. Bu ürünün %70'i aluminyum, %30'u elektrostatik boyalı demirdir. HAREKETLİ SAÇAK SİSTEMİ opsiyoneldir.
» KÖRÜKLÜ TENTE

   Mafsallı tentelerin kesemediği yandan gelen güneşi kesen ve estetik görünüm sağlayan körüklü tente sistemleri mekanlara ayrı biz güzellik katar. Açıp kapama işlemi makaralı ip aracılığıyla manuel olarak çok pratiktir. Körüklü tente modeli sayesinde bahjçe ve vitrin önlerinde daha geniş alanda gölgelendirme sağlayabilir. Güneşin mekanınıza ne kadar gireceğine siz karar verirsiniz. 20x30 mm kesiti 1,5 mm profil et kalınlığı olan metal profil veya aynı özelliklerde aluminyum profil kullanılarak, tercihinize uygun ithal ve yerli kumaşlar kullanılarak imal edilir.
» ÇİFT AÇILIR TENTE

   Çift açılır tente, iki veya üç kol sayesinde birbirinden bağımsız iki tarafa manuel veya otomatik açılıp kapanabilir. Tamamen demontedir. İstenildiğinde sökülüp taşınabilir. İsyeğe bağlı, yere sabir veya seyyar tekerlekli olarak kullanılabilir. Minimum 3x3 metreden maksimum 6x6 metreye kadar ebatlarda üretimi yapılmaktadır. Bu tür tenteler bahçelerde, restaurantlarda, pazar yerlerinde, plajlarda ve buna benzer açık ve kapalı alanlarda kullanılmaktadır. Bu modelde iki farklı tür kumaş kullanılır.
   1) Polyester branda (yerli veya ithal)
   2) Akrilik kumaş 300 Gr/m2 ağırlığında güneşten
Solmama ve su geçirmeme özelliğine sahiptir
» KASETLİ TENTE

   Kasetli tenteler, mafsallı tentelerin en geliişmiş modelidir. Bu model tente kapandığında mekanizma ve kumaşıyla kaset içerisinde kalır. Kasetli tente yalnızca gölge sağlamakla kalmayıp etkileyici dizaynıyla da cephelere estetik katar. Kompakt bir tasarıma sahip olmanın vermiş olduğu avantajla kumaş ve açma kapama mekanizmasını doğa şartlarından tamamen korur. Poliakrilik kumaş veya akrilik kumaş ile imal edilir.
» KIŞ BAHÇESİ

   Kafeterya, restaurant, otel vb. mekanların geniş dış mekanlarına isteğe bağlı ebatlarda gölgelendirme sağlar. Metal konstrüksiyon üzerine branda uygulaması yapılarak, kenarlarda çıkarılabilir fermuarlı branda kapamaları pencerelidir. Pencereler mikadan imal edilir.
» PERGOLE TENTE

   Pergole tente,yapı ruhsatı gerektirmeden tamamı otomatik ve manuel açılır - kapanır, yaz ve kış koşullarında mekanı kullanma imkanı sağlayan ergonomik ve son teknoloji ürünü gölgelendirme ürünüdür. Yanal alanları ısı yalıtımlı katlanır aluminyum doğramayla kapatılabilir. Sistem tamamen eksersüzyon aluminyum olup epoksi polyester boyalıdır. Hiçbir çelik veya ahşap ek konstrüksiyona ihtiyaç duymadan kendi orijinal aksıyla statik taşıma kapasitesine sahiptir.
» ÇABUK AÇILIR TENTE

   Bu çardak sistemi, metal kısmı ile aynı anda iki kişi tarafından çok kolayca açılıp toplanabilir. Arabanızın bagajında özel çantasında istediğiniz yere götürüp kurabilirsiniz. Konstrüsiyon kısmı isteğe göre aluminyum veya metalden imal edilir.

HATAMİ DEKOR JALUZİ PERDE AHŞAP JALUZİ STOR PERDE PLİSSE PERDE DİKEY PERDE AHŞAP STOR
SİNEKLİK HELİO SCREEN ALÜMİNYUM PANJUR MEKANİK SİSTEMLER TENTE RENSO SUNFLEX
HATAMİ DEKOR JALUZİ PERDE AHŞAP JALUZİ STOR PERDE PLİSSE PERDE DİKEY PERDE AHŞAP STOR
SİNEKLİK HELİO SCREEN ALÜMİNYUM PANJUR MEKANİK SİSTEMLER TENTE RENSO SUNFLEX