» Jaluzi Perde
 » Ahşap Jaluzi
 » Stor Perde
 » Plisse Perde
 » Dikey Perde
 » Zebra Perde
 » Ahşap Stor
 » Sineklik
 » Helio Screen
 » Alüminyum Panjur
 » Mekanik Sistemler
 » Tente
 » Renso
»JALUZİ PERDE | » TEKNİK BİLGİLER | » PVC DOĞRAMALAR İÇİN YENİ SİSTEM | » UZAKTAN KUMANDA | » MONTAJ
» JALUZİ PERDE

   Sunflex ® Jaluzi Perdeler güzelliğin ve pratikliğin bütünleştiği bir üründür.
   Renkler ve ışıkla oynayarak istediğiniz ortamı yaratmanıza, ister dünya ile ilişkinizi kesmenize isterseniz içeri giren ışığı kontrol etmenize olanak tanır.
   Sunflex ® Jaluzi Perdeler büküldüğünde tekrar eski haline dönen, ışıl işlemden geçirilmiş yay esnekliğindeki alüminyum şeritlerden üretilir. Bu önemli özellik jaluzi perdeyi temizleme sırasında meydana gelebilecek olan hasardan koruyarak yıllarca yeni kalmasını ve en iyi şekilde çalışmasını sağlar.
» RESİM 1RESİM 2RESİM 3
» TEKNİK BİLGİLER

   Hatami Dekor® tarafı Hunter Douglas® firması lisansı altında Sunflex® markası ile 16 - 25 mm olarak ithal edilip, ölçülere göre imal edilmektedir.
   Jaluziler 18 mikron kalınlığında leke tutmaz silinebilen özelliğe sahiptir.
   Üzerindeki boyadan dolayı toz tutmama özeliği taşır. Özel alaşımlı olan şeritler esnek ve dayanıklıdır.
   Firmamız tarafından üretilmekte olan Sunflex® jaluzilerin imalatından doğacak hatalarda 3 yıl garantilidir. Özel radyo frekans dalgaları ile çalışan uzaktan kumandalı aynı anda 2 ve 8`li sistemi kumanda edebilecek şekilde dizayn edilmiş 16 mm Jaluzi perdemiz mevcuttur.
   Maksimum m2 6.00 m2`dır. maksimum genişlik ise 2.70 cm`dır. Montaj şekilleri ise tavandan, duvardan, çift cam arası (çubuklu ve butonlu) telli sistem (zeygıl), açılır kanatlar için alt ray sabitleme.
» PVC DOĞRAMALAR İÇİN YENİ SİSTEM

   Artık pencereleri açmak için jaluzi perdeyi yukarı toplamak gerekmeyecek. Sunflex ®, PVC doğramalar için yeni bir jaluzi perde sistemi geliştirildi. Hem dekoratif hem de işlevsel olan bu sistem tam olarak PVC doğramaya monte edilir. Üst rayın tamamıyla doğramaya oturmasıyla tam bir uyum sağlar.
   Doğramanın içine monte edilen jaluzi perde, kenar rehberi sistemi ile birlikte kullanıldığında açılır, kapanır kanatlarının kullanımında büyük kolaylık sağlar. Bu sistem sayesinde perde, kanat hareket halindeyken çarpıp zarar görmez.
» UZAKTAN KUMANDA

   Müşteri rahatlığı ve memnuniyeti için...
   HATAMİ DEKOR ® müşteri memnuniyeti ve rahatlığını düşünerek tüm ürünlerinde en son teknoloji kullanarak uzaktan kumanda sistemlerini kullanmaktadır.

» MONTAJ

   1-) Çift cam arası pencere sistemlerinde iki cam arasındaki genişlik eşit olmalı ve genişlik 30 mm`den az olmalı.
   2-) Port rayları eşit aralıklarla edildikten sonra kumandanın takılacağı taraftan pencere çevresine 12 mm çapın bir delik açınız.
   3-) Kısa spirali jaluzinin miline sabitledikten sonra ipleri kılavuz yayının içinden, kısa spirali de üzerindeki delikten dışarı çıkartınız ve kılavuzu delik üzerine monta ediniz.
   4-) Kumanda çubuğunu yerine taktıktan sonra çubuk tutucuyu ve ip sabitleyicinin yerini tespit edip pencere çevresine monte ediniz.
   5-) Butonlu sistemlerde sadece spiralin geniş ve butonun takılacağı yerlere delik açınız. Çekme ipleri isteğe bağlı içeride veya dışarıda bırakıla bilir.


HATAMİ DEKOR JALUZİ PERDE AHŞAP JALUZİ STOR PERDE PLİSSE PERDE DİKEY PERDE AHŞAP STOR
SİNEKLİK HELİO SCREEN ALÜMİNYUM PANJUR MEKANİK SİSTEMLER TENTE RENSO SUNFLEX
HATAMİ DEKOR JALUZİ PERDE AHŞAP JALUZİ STOR PERDE PLİSSE PERDE DİKEY PERDE AHŞAP STOR
SİNEKLİK HELİO SCREEN ALÜMİNYUM PANJUR MEKANİK SİSTEMLER TENTE RENSO SUNFLEX