» Jaluzi Perde
 » Ahşap Jaluzi
 » Stor Perde
 » Plisse Perde
 » Dikey Perde
 » Zebra Perde
 » Ahşap Stor
 » Sineklik
 » Helio Screen
 » Alüminyum Panjur
 » Mekanik Sistemler
 » Tente
 » Renso
» STOR PERDE

   Stor perde, benzersiz desenleri ve renk koleksiyonu ile dekorasyonunuza yumuşak ve sıcak bir ortam yaratır.
   Sunflex ® Stor perdeler tek başlarına mükemmel bir görünüm sağladıkları gibi kumaş perdelerle de etkileyici bir uyum gösterir. Yarı şeffaf kumaşlardan ışık geçirmeyen kumaşlara kadar çok geniş bir yelpazeye sahiptir.
   Bu eşsiz koleksiyonda en iyi renkleri ve desenleri bulabilirsiniz. Göz alıcı desen ve bordürler modern, klasik veya geleneksel her türlü ortama uyum sağlar. 8 ayrı etek kesimi ile daha da şık perdeler.
   Çatı ve eğimli pencereler için ideal çözümler..
   Hatami Dekor ® tarafından Hunter Douglas ® firması lisansı altında Sunflex ® markası ile üretilen stor kumaşlarımız ALMEDAHLS (İsveç) firmasının ürettigi %100 pamuk polyester ve black out karartma stor kumaşlarıyla zengin renk çeşitleriyle ölçülerine göre üretilmektedir. İmalatinda kullanılan yay, zincirli mekanizma, taç ve diğer aksamlar Hunter Douglas ® Sunflex ® ürünüdür.
   Her mekanda uygulanabilir kolaylıkta olup 20'den fazla beyaz iş (işleme) çeşitlerimiz isteğe göre yaptırılmaktadır. Kumaş enleri max. 200 cm'dir. Karartma ve düz ev desenli olarak üretilen storlar jaluzilerde olduğu gibi 2 ve 8'li gruplar halinde uzaktan kumandalı veya manuel olarak üretilebilinmektedir. Mekanizmalar ise zincirli, yaylı, motorlu ve uzaktan kumandalıdır.
» RESİM 1RESİM 2RESİM 3

HATAMİ DEKOR JALUZİ PERDE AHŞAP JALUZİ STOR PERDE PLİSSE PERDE DİKEY PERDE AHŞAP STOR
SİNEKLİK HELİO SCREEN ALÜMİNYUM PANJUR MEKANİK SİSTEMLER TENTE RENSO SUNFLEX
HATAMİ DEKOR JALUZİ PERDE AHŞAP JALUZİ STOR PERDE PLİSSE PERDE DİKEY PERDE AHŞAP STOR
SİNEKLİK HELİO SCREEN ALÜMİNYUM PANJUR MEKANİK SİSTEMLER TENTE RENSO SUNFLEX