» Jaluzi Perde
 » Ahşap Jaluzi
 » Stor Perde
 » Plisse Perde
 » Dikey Perde
 » Zebra Perde
 » Ahşap Stor
 » Sineklik
 » Helio Screen
 » Alüminyum Panjur
 » Mekanik Sistemler
 » Tente
 » Renso
» PLİSSE PERDE | » TEKNİK BİLGİLER
» PLİSSE PERDE

   20 mm ebadında olan Plisse Perde tamamen ithal malzemeden olup katlanır şekilde yukarı ve aşağı hareketli perde sistemidir. Yıkanabilir ve mekanik sistemler alüminyum olduğu için paslanmaz özelliktedir. Kumaşın solmama özelliği 3 YIL GARANTİ kapsamındadır. Kolayca sökülüp takılabilir bir mekanik sistem özelliğine sahiptir.
   Koleksiyon
   Sunfelx ® Plisse perdeler, geniş kumaş yelpazesi ile var olan yada yapmak istediğimiz dekorasyonda tonlama veya kontrast yapmanız için size çok geniş bir renk seçeneği sunar. 75 değişik renk ve desenle hayalinizdeki atmosferi yaratmanızda yardımcı olur.
» RESİM 1RESİM 2RESİM 3
» TEKNİK BİLGİLER

      Kullanım Kolaylığı
   Evlerinizde kullanım kolaylığı her geçen gün daha da önemli olmaya başlamıştır. Birçok standart kumanda seçeneği (çekme ipi, tutma aparatı ya da manivela) olması ile birlikte, Sunflex ® Plisse perdeler elektrikli açılma-kapanma seçeneğini de sağlar. Birçok perdenin aynı zamanda kumanda edilmesini sağlayan grup kontrol bunlardan biridir. Bu seçenek zaman kontrolü ya da ışık sensörü ile tam otomatik hale getirilebilir.

    
      Yalıtım

   Plisse perdeler iyi bir hava sirkülâsyonu ile birleştiğinde he kış bahçesini tüm yıl boyunca güneşten korumada etkili olur. Işığa karşı korumasının yanında, üst düzeyde bir mahremiyet sağlar ve tüm bunların yanında dekoratif değerini korur.

    
      Temizleme

   Dekoratif modern perde sistemlerinde yıkanabilirlik aranılan bir özelliktir. Sunflex® Plise Perdeler yıkanabilir özelliğe sahiptir. Tüm perde yerinden kolaylıkla sökülerek, 30° C'deki ılık sabunlu su dolu küvete sokularak temizlenebilir.

    
      Aleve Karşı Dayanıklılık

   Sunflex® koleksiyonunda alev almaz kumaşlarda mevcuttur. Bu kumaşlar yangın güvenliğinin yüksek önem taşıdığı iç mekanlar, ofisler, restoranlar, okul ve kamu binaları gibi yerler için geliştirilmiştir.

    
     Ölçüler

   Üst ve alt raylar, ple aralığı olan 20 mm'den daha geniş değildir. Farklı boylardaki plise perdenin yukarı toplanmış kalınlıkları aşağıdaki gibidir;
   1 m = 50 mm
   1.5 m = 55 mm
   2 m = 60 mm
   2.5 m = 65 mm

    
      Kalite

   Yüksek kaliteli parçalar kullanılarak Plisse perdenin dayanıklılığı garanti edilmiştir. Profiller alüminyumdan yapılmıştır; diğer bütün parçalar ise UV ışınlarına dayanıklı plastikten yapılmıştır. Tabii ki bütün kullanılan kumaşlar solmaz özelliği taşır.

HATAMİ DEKOR JALUZİ PERDE AHŞAP JALUZİ STOR PERDE PLİSSE PERDE DİKEY PERDE AHŞAP STOR
SİNEKLİK HELİO SCREEN ALÜMİNYUM PANJUR MEKANİK SİSTEMLER TENTE RENSO SUNFLEX
HATAMİ DEKOR JALUZİ PERDE AHŞAP JALUZİ STOR PERDE PLİSSE PERDE DİKEY PERDE AHŞAP STOR
SİNEKLİK HELİO SCREEN ALÜMİNYUM PANJUR MEKANİK SİSTEMLER TENTE RENSO SUNFLEX